Торба за појас

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
145,00 ден.
Краток опис

Торба за појас со две прегради и посебен дел за слушалки.
Направена од 600D полиестер.

Димензии: 350 x 150 mm.

Бренд
Tc product rating | 0 мислења

Торба за појас со две прегради и посебен дел за слушалки.
Направена од 600D полиестер.

Димензии: 350 x 150 mm.

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk