Термос чаша 400мл.

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
350,00 ден.
Краток опис

Термос чаша 400мл

Бренд
TAMPA Tc product rating | 0 мислења

Термос чаша 400мл. Димензии 17,3xø8,4 cm Големина за принт 30 x 45 mm                                                                      

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk