Соларен полнач

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
4.550,00 ден.
Краток опис

Соларен полнач со маска за прозорец.Се користи како полнач на телефон,МП3 плеер  за во кола,канцеларија.

Јачина  1400mAh.

Димензии : 1,8х11,0х11,0

 

Бренд
Tc product rating | 0 мислења

Соларен полнач со маска за прозорец.Се користи како полнач на телефон,МП3 плеер  за во кола,канцеларија.

Јачина  1400mAh.

Димензии : 1,8х11,0х11,0

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk