Рамка за слика

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
350,00 ден.
Краток опис

Пластична рамка за слика.

Бренд
FINN Tc product rating | 0 мислења

Пластична рамка за слика.
Димензии: 17X14,5X5 CM

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk