Ексклузиве сет пенкало , држач за визит карти и привезок

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
950,00 ден.
Краток опис

André Philippe ексклузиве сет пенкало , држач за визит карти и привезок во црна кутија

Материјал Метал/ПУ

Димензии:170×160 mm

Бренд
ANDRE PHILIPPE Tc product rating | 1 мислења

André Philippe ексклузиве сет пенкало , држач за визит карти и привезок во црна кутија

Материјал Метал/ПУ

Димензии:170×160 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk