Адаптер за струја

Tc product rating | 0 мислења | Внеси
500,00 ден.
Краток опис

Пластичен адаптер за струја

Бренд
GLOBETRAVER Tc product rating | 0 мислења

Пластичен универзален адаптер за струја Димензии 8,5xø4,8 cm. Големина за принт 10 x 15 mm

Внеси
Нема мислења за производот.
Испораките и рекламациите се вчитуваат

Слични продукти

Овозможено од Store.mk